Gorące Podziekowania

Czas epidemii koronawirusa jest trudny, bo żyjemy w dużym obciążeniu. Z jednej strony obawiamy się, że zachorujemy lub ktoś z naszych bliskich zachoruje. Z drugiej strony boimy się, jak będzie wyglądać nasza przyszłość. Do tego dochodzi izolacja i różne ograniczenia

Pandemia koronawirusa odbiera nam nasze poprzednie życie. Nic nie jest takie jak jeszcze rok temu. Nasze domy stały się teraz miejscem pracy, odpoczynku, szkołą i przedszkolem dla dzieci

 

W tym trudnym czasie spotkałyśmy na naszej drodze Wspaniałych ludzi , dzięki którym nasza siedziba poddana została remontowi, po to aby w czasach kiedy już będziemy mogły się spotykać , było nam milej .

Wspólnymi siłami mogliśmy wykonać remont obu pomieszczeń , była Ekipa remontująca i jakże ważna Ekipa sprzątająca składająca się z naszych członkiń . Wszystkie Panie dały z siebie najwięcej żeby móc spotykać się i brać udział w zajęciach rehabilitacyjnych i innych w nowych lepszych warunkach .

Wielkie DZIĘKI dla naszych Sponsorów i Wolontariuszy.

Ogromne Podziękowania naszym koleżankom, które czynnie uczestniczyły w tym przedsięwzięciu:

Stasia Szatkowska, Ela Woszczyńska, Mirka Kolasa, Danusia Kowalczyk, Danusia Wróbel, Bożena Zieńko, Marysia Nowak,Ula Danielak, Marzenna Budek, Grażyna Szwaczyk, Sylwia Celińska , Iwona Mętel.

Dziękujemy również Kołu PZW „OKOŃ”z Goleniowa z którym dzielimy siedzibę za udział w kosztach remontu.montu .